Parašykite mums žinutę ir per 24 valandas patarsime ir paskaičiuosime darbus pagal Jūsų individualius pageidavimus ar patikusius pavyzdžius.

Gauti Kainos Pasiūlymą

Kapų tvarkymas Kaune ir visoje Lietuvoje:

Kapavietės tvarkymas granito skalda – vienas iš populiariausių kapų tvarkymo pasirinkimų, leidžiantis įgyvendinti įvairias kompozicines idėjas. Skaldytų granito akmenų ar tvirtinamų vejos bortų pagalba galima atskirti skirtingas skaldas ar juodžemio plotą, išformuoti įvairius lankstus ir formas. Tvarkymas granito skaldele yra daugeliui priimtinas kapavietės tvarkymo būdas, nereikalaujantis didelių investicijų.

Skaityti plačiau

Kapo tvarkymas smėliu praktiškas sprendimas kapinėse, kuriose gausu medžių ar pušų. Nuo smėlio lengva nugrėbti nereikalingus lapus ar spyglius, o prireikus – galima papildyti ar pakeisti nauju. Tai ekonomiškiausias variantas kaip sutvarkyti medžių apsuptyje esančią kapavietę. Tvarkymas smėliu dažniausiai apsiriboja ne visos kapavietės, o tik jos dalies tvarkymu, paliekant juodžemio plotą apželdinimui.

Skaityti plačiau

Kapo dengimas plokšte ar akmens masės plytelėmis užtikrina ilgaamžį kapavietės tvarkymo rezultatą. Tai – vienas brangiausių pasirinkimų, tačiau garantuojantis, jog artimųjų kapavietė visada bus tvarkinga, nereikalaus laiko priežiūros ir tvarkymo darbams. Dirbame tik su kokybiškomis granito plokštėmis ir užtikriname gaminių ir darbų kokybę – išrašome garantinę pažymą.

Skaityti plačiau

Trinkelių klojimas kapavietėje, kaip ir kapo dengimas plokšte, užtikrina ilgaamžį kapavietės tvarkymą ir itin paprastą priežiūrą – tik nušluoti nereikalingus lapus ar spyglius. Kapinėse dažniausiai klojamos įvairaus dydžio ir spalvos betoninės ar skeltos granito trinkelės. Norint užtikrinti tvarkingą aplinką šalia kapavietės – siūlome trinkelių klojimą aplink kapą.

Skaityti plačiau
Paminklai Kaune 2

Paminklų dirbtuvės įsikūrusios Karmėlavoje, o apžiūrėti ir išsirinkti paminklą galite čia pat, Karmėlavoje esančioje ekspozicinėje aikštelėje, Rokuose (Kauno r.) arba mūsų galerijoje. Klientams siūlome platų, aukštos kokybės granito paminklų pasirinkimą. Taipogi, gaminame paminklus pagal individualius užsakymus.

Paminklų nuotraukos

Paminklų aikštelėse Karmėlavoje ir Rokuose espozicionuojame ir granito gėlynus, vazas, žvakides, suoliukus. Gaminį pagaminsime pagal norimą pavyzdį ar individualų užsakymą iš pasirinkto granito akmens. Klientai vis dažniau renkasi priderintas granito vazas ir žvakides, kurios kapavietei suteikia visumą bei pakeičia plastikines vazas ir vienkartines žvakes.

Nuotraukos
Granito gėlynai, tvorelės
Nuolatinė kapo priežiūra 2

Jei gyvenate užsienyje ar norite, jog lankantis kapuose laiką galėtumėte skirti artimųjų prisiminimams, o ne tvarkymo darbams – pasinaudokite nuolatinės kapavietės priežiūros paslaugomis. Sutvarkysime kapavietę pagal Jūsų norus ir pageidaujamą periodą, o atlikę darbus – atsiųsime nuotraukas. Nuolatinę kapų priežiūros paslaugą teikiame Kauno regiono kapinėse.

Skaityti plačiau

Teikiame visas kapų tvarkymo paslaugas, įskaitant ir simbolių – raidžių ir skaičių – iškalimą ar tvirtinimą ant paminklo. Ant paminklų montuojame tik aukštos kokybės itališkas bronzines raides ir skaičius. Iškalti simbolius, portretus, kryžius ar kitus piešinius ant paminklo siūlome tiek rankiniu būdu, tiek graviruojant staklėmis. Esant poreikiui – dažome raides, poliruojame ir atnaujiname paminklus.

Skaityti plačiau
Raidžių kalimas 2

„Geriausiai už pačius žmones, kalba jų atlikti darbai”

– Lietuvių liaudies išmintis.

Atliktų darbų galerija

Klientų atsiliepimai, rekomendacijos

PASLAUGOS.LT rekomendacijos
FACEBOOK rekomendacijos
Rašyti atsiliepimą