Kapo dengimas granito plokšte

Kapaviečių dengimas granito plokšte vis populiarėjantis kapų tvarkymo pasirinkimas. Tai praktiškas ir daug priežiūros nereikalaujantis būdas sutvarkyti artimųjų kapus, ypač tuo atveju, kai daug keliaujate, dirbate ir nėra artimųjų kurie galėtų padėti prižiūrėti kapus.

Kapo dengimas granito plokšte yra vienas iš brangiausių kapavietės tvarkymo pasirinkimų, tad klientai renkasi šį variantą ilgam laikui, kad nereikėtų rūpintis ir skirti daug brangaus laiko kapavietės priežiūrai, o ši būtų tvarkinga ir prižiūrėta ištisus metus. To pasekoje, dengimas granito plokšte turi būti ypatingai kruopščiai ir atsakingai atliekamas darbas. Prieš darbų pradžią reikalinga tiek išsami naujos kapavietės ploto analizė (geografinė padėtis, nuolydžiai ir kt.). Taip pat dar svarbiau yra įvertinti rekonstruojamų, esamų kapavietės pamatų būklę, ar jie nėra įskilę, išvirtę, nelygus ir t.t. Jei tokie trūkumai yra pastebimi, visada klientams rekomenduojame griauti esamus ir išlieti naujus pamatus, kad užtikrinti darbų kokybę ir suteikti garantinį laikotarpį.

Susitikimo metu įvertiname visus šiuos aspektus, pateikiame rekomendacijas. Padedame išsirinkti granito akmens rūšį bei spalvų derinius. Pasiūlome pagaminti tiek išsamius brėžinius tiek kapavietės projekto vizualizacijos nuotraukas. Per 24 valandas, paskaičiuojame darbų bei medžiagų kainas.

Kapo dengimas granito plokšte – nuo 400€/m2. (akmuo: Kinija, Indija) arba 450€/m2 (akmuo: Skandinavija, Karelija).

(kaina priklauso nuo įvairių dalykų, tokių kaip):

  • reikalingų paruošiamųjų darbų (senų pamatų ardymo, paminklo montavimo darbai, betoninių sijų liejimo ir pan.);
  • pasirinktų granito plokščių;
  • dizaino;
  • kapavietės dydžio.

Alternatyvūs kapo dengimo variantai yra dengimas akmens masės plytelėmis ar dengimas betoninėmis trinkelėmis.


Jeigu prižiūrėti kapavietės neturite laiko, ar gyvenate per toli, siūlome pasinaudoti mūsų kapaviečių nuolatinės priežiūros paslaugomis Kaune. (Visas kitas paslaugas atliekame visoje Lietuvoje). Siųsti užklausą.

Granito plokščių pavyzdžiai
Kapo dengimo granito plokšte pavyzdžiai