Trinkelių klojimas

Trinkelių klojimas aplink kapavietės kraštus, jau kurį laiką tapęs įprasta naujų kapaviečių įrengimo neatsiejama dalimi. Tai puikus būdas apsisaugoti nuo aplink kapą augančių žolių, trinkeles lengva prižiūrėti, nušluoti.

Taip pat sparčiai populiarėjantis pasirinkimas yra trinkelių klojimas kapavietės viduje. Tai žymiai pigesnė alternatyva kapavietės dengimui granito plokštėmis ar akmens masės plytelėmis.

Iš patikimų tiekėjų siūlome išsirinkti platų trinkelių spalvų bei raštų pasirinkimą:

Trinkeles pagal pageidavimą klojame ant:

  • betonuoto pagrindo (kaina nuo 100€/m2*) – tai patikimiausias trinkelių klojimo būdas, ant betonuoto pagrindo darbams suteikiama garantija, jog trinkelės per ilgą laiką neįsmegs, neįdubs ar neišsikraipys;
  • žvyro ar granito atsijų pagrindo (kaina nuo 60€/m2*) – tai pigesnis trinkelių klojimo būdas, dažniausiai pasirenkamas kai yra tikėtina, jog kapavietėje dar vyks laidojimai, to pasekoje galima lengvai trinkeles išimti ir jas ateityje perkloti iš naujo.

*Trinkelių klojimo kainos nurodytos su darbais ir medžiagomis.

Jeigu prižiūrėti kapavietės neturite laiko, ar gyvenate per toli, siūlome pasinaudoti mūsų kapaviečių nuolatinės priežiūros paslaugomis Kaune. (Visas kitas paslaugas atliekame visoje Lietuvoje). Siųsti užklausą.

Trinkelių klojimo pavyzdžiai