Kapavietės tvarkymas smėliu

Ieškantys sprendimo kaip tvarkingai sutvarkyti artimųjų kapavietę be didelių investicijų, dažnai renkasi kapavietės tvarkymą granito skalda arba smėliu. Kapinėse, kuriose gausu medžių ar pušų, kapavietės tvarkymas užpilant smėliu ar smulkiu žvyru yra vienas praktiškiausių sprendimų – lapus ar spyglius paprasta nugrėbti, o prireikus – smėlį lengva papildyti ar pakeisti nauju.

kapu tvarkymas smeliu

Kapų tvarkymui naudojamas gamtinis smėlis, tačiau pagal Jūsų pageidavimą galime pasiūlyti tiek plautą, sijotą smėlį, tiek smulkų žvyrą. Dažniausiai klientai renkasi smėliu užpildyti ne visą kapavietės plotą, o dalį – taip palikdami plotą juodžemiui. Smėlio ir juodžemio atskyrimui naudojamos skaldyto granito trinkelės, tvirtinami vejos bortai ar granito juostos. Kapavietės tvarkymas smėliu itin prakštiškas pasirinkimas ieškantiems ekonomiško varianto kaip sutvarkyti medžių apsuptyje esančią kapavietę.

Kapavietės tvarkymo smėliu kaina

Kapavietės tvarkymas, dekoravimas smėliu kainuoja nuo 300€.

Paslaugos kaina priklauso nuo kapavietės dydžio ir reikalingų paruošiamųjų darbų, tokių kaip: grunto nukasimas ar papildymas, nereikalingų medžiagų utilizavimas, augalų genėjimas ar jų naikinimas. Taip pat ir įvairių dekoravimo elementų – kalamų vejos bortų, skaldyto granito trinkelių, apželdinimo (gėlių, dekoratyvinių augalų) ir pan.

Kapavietės tvarkymo smėliu etapai:

  1. Kapo apžiūra. Dažniausiai, tvarkymo darbų aptarimas įvyksta dar prieš kapo apžiūrą. Tačiau pasitvirtinant reikalingų medžiagų kiekį ir galutinę darbų sąmatą – visada vykstame gyvai apžiūrėti kapavietę. Kapo apžiūroje klientai kartais ir nedalyvauja. Jei gyvenate užsienyje ar kitame mieste ir norite, kad sutvarkytume Jūsų artimųjų kapus, užtenka, kad atsiųstumėte kapavietės koordinates, jei turite – nuotraukas. Apžiūros metu įvertiname kapavietės būklę bei reikalingus paruošiamuosius darbus, tokius kaip: grunto nukasimas ar papildymas, nereikalingų medžiagų utilizavimas, augalų apgenėjimas, kelmų išrovimas ir pan.
  2. Darbų suderinimas. Kapavietės tvarkymo ir priežiūros klausimus aptariame susitikimo metu arba nuotoliniu būdu (el.paštu, Viber ar WhatsApp programėlių pagalba). Esant poreikiui, galime parengti kapavietės vizualizacijas. Išklausome ir išgirstame Jūsų norus ir pageidavimus. Kapų tvarkymo srityje dirbame jau daugiau nei 10 metų, tad galime parekomenduoti ir pasidalinti savo sukaupta patirtimi ieškant Jums tinkamiausio sprendimo. Suderinę darbus, projekto dizainą ir medžiagas, pasitvirtiname sąmatą ir sutariame darbų atlikimo terminą.
  3. Įgyvendinimas. Dažniausiai kapavietės tvarkymo smėliu darbus atliekame 2-iejų savaičių bėgyje. Įgyvendinami sutartą kapavietės tvarkymo projektą, Jūsų pageidavimu, galime pateikti darbų proceso nuotraukas. Sutvarkydami kapą, sutvarkome ir aplinką aplink kapavietę. Darbas mums – maloni kasdienybė, tad įdedame 110% pastangų, kad galutinis rezultatas viršytų Jūsų lūkesčius.
  4. Atsiskaitymas. Atlikę darbus – informuojame. Sutariame susitikimą kapinėse kartu arba savarankiškai apžiūrite ir įvertinate atliktus darbus. Jei gyvenate užsienyje ar kitame mieste – atsiunčiame atliktų darbų nuotraukas. Tik po galutinai atliktų ir Jums priduotų darbų, įvyksta atsiskaitymas grynaisiais arba bankiniu pavedimu.
Kapų tvarkymo smėliu pavyzdžiai