Kapaviečių projektų įrengimai

Kapavietės pamatų liejimas yra vienas iš svarbiausių kapaviečių projektų įrengimo dalių. Norint išlaikyti kapavietę ilgaamžę ir atsparią aplinkos poveikiams, būtina įvertinti grunto sąlygas, naudoti aukštos klasės betoną bei tinkamai armuoti pamato perimetrą.

Liejame įvairių matmenų ir aukščio pamatus. Kaina priklauso nuo matmens ir grunto reljefo (lygi vieta, šlaitas, nuokalnė). Užsisakant tolimesnius darbus (granito tvorelę, paminklą, kapavietės vidaus tvarkymą ar apželdinimą), taikome nuolaidas nuo bendros sumos, tad kainos skaičiuojamos atsižvelgiant į visą darbų (projekto) visumą. Išrašome atliktų darbų garantinį aktą!

Papildomos paslaugos:

  • Pamatų griovimas, išvežimas (rekonstruojant senas kapavietes, išgriauname senus pamatus, terasinius bortelius, visa tai išvežame utilizavimui ir sutvarkome aplinką);
  • Terasinių bortelių tvirtinimas su įvarais ar kaiščiais (dažnas atvejis, kai seni terasiniai borteliai būna išvirtę, atsiskyrę, juos sugręžus ir sutvirtinus, to pasekoje įmanoma išlaikyti lygius bei tvirtus bortelių rėmus bei gražų estetinį vaizdą);
  • Pamatų dekoravimas struktūra – dekoratyviniu tinku (tai puikus sprendimas norint pigiai ir gražiai dekoruoti kapaviečių pamatus).

Jeigu prižiūrėti kapavietės neturite laiko, ar gyvenate per toli, siūlome pasinaudoti mūsų kapaviečių nuolatinės priežiūros paslaugomis Kaune. (Visas kitas paslaugas atliekame visoje Lietuvoje). Siųsti užklausą.

Kapaviečių projektų įrengimo pavyzdžiai